Uudised


Avaleht> MEIST > Uudised

Tavaline sõjaepideemia

Aeg: 2022-04-13 Tabamused: 20

Aviirusevastane ja gripivastane? Räägime peidetud epideemia ennetamise sõdurist

elu - Klorogeenne hape!

Epideemia ennetamist ja tõrjet ei tohi lõdvestada!

2019. aasta lõpust kuni praeguseni olid COVID-19 kopsupõletiku puhangu tõttu välja müüdud kõikvõimalikud maskid, seejärel alkoholi ja kloori desinfektsioonivahend. Näiteks kümme miili ja kaheksa alevikku on hakanud oma teid sulgema, külavanema raadio käskis kõigil välja minna ning igasugused kõvad plakatid ajavad nutma ja naerma.

Sellest rääkides pean mainima tolleaegset suurt Oolongi: trump ütles, et desinfitseerimisvahendi joomine võib viiruse tappa, aga ameeriklased tõesti uskusid seda?! Marylandile helistati vaid ühe päevaga üle 100 desinfitseeriva vee saamiseks, et COVID-19 tappa. New York sai üle kahe korra rohkem kõnesid desinfitseerimisvahendite desinfitseerimiseks. Noh, kas vanad ameeriklased pole selged?

Esmalt maski alkoholi ja siis hiljem kuulsin, et Shuanghuanglian võib viirust pärssida, nii et Shuanghuanglian suukaudne vedelik oli samuti otsas. Tol ajal oli paljude apteekide ja haiglate akendel kirjas "Shuanghuanglian on välja müüdud".

 

Uudne koroonaviiruse kopsupõletik on liialdus oma rolliga uue kroonilise kopsupõletiku ravis, kuid ei saa eitada, et sellel on viiruse jaoks kaks pintslit. Shuanghuangliani koostisosad on kuslapuu, Scutellaria baicalensis ja Forsythia suspensa. Pärast seda, kui Shuanghuanglian välja müüdi, hakkasid paljud inimesed kuslapuu ostmisega paanikasse sattuma. Millist mõju avaldas kuslapuu COVID-19 kopsupõletikule? Tutvustame täna Lvke väikest viirusetõrjeeksperti!

 

 

01 Klorogeenhappe isetoomine

 

Xiaoke: ära müü võtit. Klorogeenhape, ole nüüd

Tutvusta end!

Klorogeenhape: Tere kõigile. Minu nimi on Chlorogenic acid ja minu ingliskeelne nimi on Chlorogenic acid. Minu keemiline valem on c16h18o9 ja molekulmass on 354.30. Saan ekstraktida Eucommia ulmoides'i lehtedest, kuslapuust, rohelistest kohviubadest, steviast ja muudest taimedest. Minu roll on antibakteriaalne ja põletikuvastane, mida kasutatakse laialdaselt ravimites, tervisetoodetes ja kosmeetikas. Mul on palju eeliseid. Järgmiseks lubage mul seda teile üksikasjalikult tutvustada!

 

 

02 Erinevad taimsed allikad Klorogeenhappe peamised erinevused

 

Minu levik on väga ulatuslik, ulatudes kõrgematest kaheidulehelistest kuni madalamate sõnajalgadeni. Seda leidub peamiselt sellistes taimedes nagu kuslapuu, eucommia, Compositae ja Rosaceae (mitu rohkem taimi: Eucommia ulmoides, rohelised kohvioad, kuslapuu ja stevia). Lisaks sisaldavad igapäevaselt söödavad puu- ja juurviljad vähesel määral ka klorogeenhapet, näiteks kartul, punane kapsas, porgand, baklažaan, kapsas, vana salat, spinat jne.

Muidugi on mul ka palju erinevaid spetsifikatsioone ja mõnikord ei pruugi te neid eristada. Peate aga meeles pidama ainult neid: klorogeenhappe erinevatel sisaldustel on ilmsed erinevused värvuse ja vees lahustuvuse poolest. Näiteks Eucommia ulmoides Chlorogenic happe madal sisaldus on üldiselt tumedat värvi ja halvasti lahustuv vees.

Kuslapuu sisaldus on madal Klorogeenne hape, hea vees lahustuvus ja kollane värvus; Klorogeenne rohelistest kohviubadest saadud hape on segu. Üldiselt arvutame happe kogusisalduse ja peamine turu spetsifikatsioon on 50% happe kogusisaldusest; Stevia Klorogeenne hapet on tavaliselt umbes 10%, mida kasutatakse peamiselt sööda lisamiseks ja segamiseks. Lisaks stevia Klorogeenne happel on veel üks teistest taimedest erinev omadus Klorogeenne hape, st selle maitse on magus!

Praegu on kõrge sisaldus Klorogeenne turul olev hape pärineb peamiselt Eucommia ulmoides'i lehtedest, mis nõuab head vees lahustuvust ja valget pulbrivärvi.

 

03 Viiruse tapja ilma emotsioonideta

 

Klorogeenhappe salajane lõhn

Armastus ja vihkamine minu ja viiruse vahel neil aastatel

Mina (Klorogeenne hape) on tänapäevases kliinikus olulised rakendused. See on tõhus antibakteriaalne ja viirusevastane komponent. Ja kehas leiduv valk võib selle inaktiveerida, nii et mind võib näha mitmesugustes turul olevates preparaatides, sealhulgas suukaudsetes ravimites ja süstitavates ravimites.

 

Võin märkimisväärselt pärssida ja tappa mitmesuguseid patogeenseid baktereid, nagu Escherichia coli, Shigella sonnei, Staphylococcus aureus, hemolüütiline streptokokk, Shigella dysenteriae, tüüfus, pneumokokk, Micrococcus garciniae ja Legionella. Selle antibakteriaalne mehhanism on seotud arüülamiinatsetüültransferaasi (NAT) mittekonkureeriva inhibeerimisega bakterites.

 

Vähe sellest, mul on ka tugev oksüdatsioonivastane, põletikuvastane, immuunsust parandav (suurendab immuunrakkude, näiteks makrofaagide ja lümfotsüütide lisandväärtust) ning maksa ja sapipõie kaitset.

 

Hiina pikas ajaloos, kuigi mul polnud ammu nime, on kuslapuu väga kuulus. Kuslapuul on pikk meditsiiniline ajalugu. Juba 3000 aastat tagasi hakkasid meie esivanemad seda kasutama haiguste ennetamiseks ja raviks. Siin on lühike lugu:

Räägitakse, et kui Qu Yuan Hunani Xupu kaudu pagendati, nakatus ta katku ega saanud endale lubada minestamist. Hiljem korjasid mägilased kuslapuud ja valasid selle praesupiga. Qu Yuan ärkas vähem kui poole tunni pärast.

 

Xupus öeldakse siiani: "Kodus on kaks potti kuslapuud. Ärge kartke kõrvetavat suve. Kunagi sai pojengihaldjas kuumarabanduse ja Kuldlillehaldjas ravis ta terveks." Rahvalaulud. On näha, et meie targad iidsed eelkäijad on juba tunnustanud kuslapuu võõrutust. Kuslapuu üks peamisi toimeaineid olen aga mina - Klorogeenne hape!

 

 

04 abistav toime gripi ja viiruse vastu

 

Mina (Lv Yuan acid) ei saa uut koroonaviirust ravida, kuid mul on siiski uus koroonaviiruse adjuvantravi. Kuigi mu viirusevastane funktsioon ei ole suunatud, on mul laia toimespektriga viirusevastane, bakteriostaatiline, antioksüdantne ja immuunsust tugevdav toime.

 

Mul on seenevastane toime mitmesuguste taimepatogeensete seente vastu ja mul on bioloogiliste fungitsiidide potentsiaal. Mehhanismi eesmärk on kontrollida erinevate taimepatogeensete seente kasvu, pärssides seente eoste varajast transmembraani. Lisaks on mul tugev pärssiv toime ka mitmesugustele patogeensetele bakteritele, nagu hemolüütiline streptokokk, Staphylococcus aureus ja ülemiste hingamisteede infektsioonide patogeensed viirused.

 

Antibakteriaalne ja põletikuvastane

Nii et näiteks nüüd tavaline kopsupõletik, isegi köha, kuni seda peetakse bakteriaalseks infektsiooniks või kombineeritud bakteriaalseks infektsiooniks, mind kasutatakse! Nii nagu mõned Banlangeni graanulid, kuslapuu graanulid ja viirusevastane suukaudne vedelik, mida me tavaliselt joome, on neil viirushaigusi ennetav ja abistav terapeutiline toime.

 

 

05 Klorogeenhappe muud funktsioonid

 

1 toitu

I (klorogeenhape) on ka uus ja tõhus fenoolne antioksüdant. Kui seapekile lisada väike kogus klorogeenhapet, saab searasva antioksüdantset stabiilsust parandada ja säilivusaega pikendada. Mul on ka lõhna tugevdamise ja värvi kaitsmise funktsioon, mida saab kasutada toidu ja puuviljade säilitamiseks.

 

2 nahahooldustoodet ja kosmeetikat

Ka naiste ja õdede nahahooldustooted ja kosmeetika on minust lahutamatud. Võin kaitsta igaühe kollageeni vabade radikaalide, näiteks reaktiivsete hapnikuliikide eest, ja suudan tõhusalt ära hoida ultraviolettkiirte kahjulikku mõju inimese nahale. Seetõttu lisatakse mind sageli nahahooldustoodetesse kaitsva rolli täitmiseks.

 

Muidugi on minu antibakteriaalne ja põletikuvastane toime hiilgav ka nahahooldustoodetes. Võin tõhusalt eemaldada kuumuse ja detoksikatsiooni, jahutada verd ja eemaldada vere staasi. Vereringet soodustades ja toksiine organismist väljutades suudan saavutada aknet ja erinevaid laike eemaldava efekti.

 

3 sööt

Põllumajandusministeeriumi järjest karmistunud piirangutega antibiootikumide kasutamisele on minust saanud antibiootikumide asendamise või osalise asendamise tootevalik.

 

Tõsise homogeniseerimise turu taustal on minu eelisteks immuunsuse parandamine, söötmise reguleerimine, putukate väljutamine, paljunemisvõime ja liha maitse parandamine, mis aitab paremini söödaettevõtetel luua kvaliteetseid ja diferentseeritud kaubanduslikke söödatooteid.

 

 

06 Klorogeenne happe eelis

 

1 Eucommia ulmoides tooraine kvaliteedikontroll allikast

Kontrollige tooraine stabiilsust ja töökindlust ning kontrollige kvaliteeti allikast.

 

2 mitme spetsifikatsiooniga tarnimist, kohandatud vastavalt erinõuetele

Eucommia ulmoides'i mitmed spetsifikatsioonid (5% - 98%) Klorogeenne happega varustamine. Vastavalt teie erinõuetele (nt toote lahustuvus, värvus jne). Tuginedes meie tugevale teadus- ja arendustegevuse tugevusele, saame pakkuda teile toodete kohandamisteenuseid.

 

3 puhta loodusliku Eucommia ulmoides lehe ekstraheerimine

Alates toorainest kuni toote tarnimiseni, kogu protsessi kvaliteedikontroll. Ekstraheerime ja kontsentreerime ainult Eucommia ulmoides lehtede lehti, muid keemilisi sünteetilisi aineid ei lisa ega võta.

 

4 peamist toodet, juhtiv tehnoloogia

Meie Klorogeenne hapet on toodetud alates 2006. aastast. Pärast enam kui kümme aastat kestnud tehnoloogilist innovatsiooni jätkame täiustamist ja kvaliteet on alati olnud tööstuses juhtival positsioonil.

 

5 eksklusiivne protsess, kõrge puhtusastmega vees lahustuv, nähtav kvaliteet

Eksklusiivne ekstraheerimistehnoloogia, kõrge puhtusastmega Eucommia Klorogeenne hape, nähtav kvaliteet, hea vees lahustuvus ja valge pulber.

HPLC 98% Eucommia ulmoides Klorogeenne hape

Pea mind meeles, mu nimi on Klorogeenne hape

 

Ma räägin teiega täna nii palju. Tegelikult ma ei oskagi oma kolme päeva ja kolme öö plusse öelda! Ruumi on piiratud. Kohtume järgmisel korral! Aga sa pead mind meeles pidama. Olen kuldmedali assistent teel viiruse vastu võitlemisel, lillekaitsja teel ilu armastusse ning turvamees põllumajandus- ja loomakasvatuses! Minu nimi on Klorogeenne hape!

 

Võitlege üheskoos epideemiaga ja kaitske meie kodumaad!

 

Talvel, kui epideemia esimest korda tuli, ütlesime, et ükski talv pole ületamatu ja kevadet ei tule. Kuigi pärast peaaegu kolme aastat pole epideemia lõppenud. Selle epideemiaga võitlemise "rahvasõja" taustal töötame aga kindla enesekindlusega koos, et raskustega toime tulla.

 

Kuigi see lahing on äärmiselt raske, ei suuda see vastu panna Hiina rahva otsusekindlusele ühineda ja üheskoos võidelda "epideemiaga" ega ka meie jõupingutuste tempole edasi liikuda ja oma unistuste eest võidelda. Xiaoke läheb teiega käsikäes, et võita epideemiate ennetamise ja tõrje blokeeriv sõda!

 

Jätkuvalt peaksime säilitama epideemiate ennetamise ja tõrje head harjumust, hoidma kinni maskide kandmisest ja vähem kogunemisest ning teadlikult skaneerima koode avalikes kohtades ja tegema koostööd kehatemperatuuri mõõtmisega.